sub 2

KONTAKT


APARATY KRYSZTAŁOWE I METALOWE

Nasz ortodonta, Dr. Sperling praktykował od 1998 roku i poprawił uśmiech tysięcy pacjentów. Używa najbardziej zaawansowanych technik, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele przy jak najmniejszych niedogodnościach. Istnieje wiele opcji dla niewidocznych aparatów ortodontycznych, w tym kryształowych aparatów ortodontycznych (przezroczysty) lub Invisalign.

Nie chodzi tylko o ładny uśmiech. Bardzo często malcytus (niedopasowany zgryz) prowadzi do bólów głowy, zgryzów lub problemów z TMJ. Szelki poruszają się i wyrównują zęby do właściwej pozycji za pomocą wsporników i drutów. Od nacisku wywieranego przez druty łukowe, szelki ostrożnie przesuwają położenie zębów do pożądanego położenia.

Wyczyść szelki, metalowe szelki lub Invisalign
WYCZYŚĆ BRACES LUB METAL BRACES
Według A.D.A. "Szelki (zwane także aparatami ortodontycznymi) mogą być równie niepozorne - lub tak zauważalne, jak się wam podoba - klamry - część aparatów, które przyczepiają się do każdego zęba - są mniejsze i czasami mogą być przyczepione do tylnej części zęba, dzięki czemu Nawiasy mogą być wykonane z metalu, ceramiki, tworzywa sztucznego lub połączenia tych materiałów. Kryształowe aparaty ortodontyczne to nowoczesna kosmetyczna alternatywa dla metalowych zamków.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź American Dental Association (ADA).

zoom
invisalign
ada
nyu