sub 1

KONTAKT


KOREKTA ZGRYZU

Nasz ortodonta, Dr. Dagmara Sperling, praktykuje już od 1998 roku i poprawiła uśmiech tysięcy pacjentów, w tym wielu Polaków. Używa najbardziej zaawansowanych technik, aby pomóc Ci osiągnąć cele przy jak najmniejszych niedogodnościach. Istnieje wiele opcji niewidocznych aparatów ortodontycznych, w tym kryształowych aparatów ortodontycznych (przezroczystych) lub Invisalign®.

Prawidłowo wyrównany zgryz i proste zęby są czymś więcej niż kosmetyką. Korekcja wad zgryzu jest lepsza dla ogólnego stanu zdrowia jamy ustnej.

LECZENIE ORTODONTYCZNE

Według A.D.A. leczenie ortodontyczne "stosuje się do korygowania złego zgryzu". Stan ten, zwany wadą zgryzu, obejmuje zęby, które są zatłoczone lub krzywe, w niektórych przypadkach górna i dolna szczęka mogą nie stykać się prawidłowo i chociaż zęby mogą wydawać się proste, osoba może mieć nierównomierne ugryzienie.

Skorygowanie problemu może stworzyć ładny uśmiech, ale, co ważniejsze, leczenie ortodontyczne zapewnia zdrowsze usta. To dlatego, że krzywe i zatłoczone zęby utrudniają czyszczenie jamy ustnej, co może prowadzić do próchnicy zębów, chorób dziąseł i ewentualnie utraty zębów. Niewłaściwe ugryzienie może przeszkadzać w żuciu i mówieniu, może powodować nienormalne zużycie szkliwa zębów i może prowadzić do problemów ze szczękami.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź American Dental Association (ADA).

zoom
invisalign
ada
nyu